CANLI TOMBALA NASIL OYNANIR

Tombala, özel olarak üretilmiş bir Tombala makinası ile rastgele toplar çekilerek üzerinde numaraların yazdığı kâğıtlarla oynanan bir talih oyunudur. Bununla birlikte bu karttaki tüm numaraların bilinerek doldurulmasıyla kazanılan maksimum ödüle veya bütün numaraların bilinmesine tombala denmektedir.

OYNANIŞI

Yukarıda bahsettiğimiz özel olarak üretilen basınçlı hava ile topların karışmasını sağlayan makinemiz ile her seferinde tek bir top çekilir. Canlı olarak yapılan görüntülü yayınımızda, kurpiyerimiz makinadan çıkan topları teker teker sesli olarak okur ve masada bulunan kamera aracılığıyla ekranınızda gösterir. Tombalam.com sitemizde canlı tombala oynamak isteyen oyuncular, her yeni oyun başlangıcında sistemimizde bulunan toplam X adet karttan bir veya daha fazlasını satın alarak başlayacak olan seansa katılır. Tombalam.com sitemizde canlı tombala oynamak isteyen oyuncular, her yeni oyun başlangıcında sistemimizde bulunan toplam X adet karttan bir veya daha fazlasını satın alarak başlayacak olan seansa katılır. Satın aldığınız tombala kartınız/kartlarınız ile başlamış olan yeni oyun seansına katılmış olursunuz ve Kurpiyerlerimiz top karıştırma makinasından teker teker topları çekmeye başlar. Çekilmeye başlanan toplarda bulunan sayıları kurallarımıza göre ilk başta tamamlayan kartlar ödüllerin sahibi olmuş olur. Seans tombala olana kadar sürer ve sonrasında bitmiş olur.

CANLI TOMBALA KURALLARI

Satın alınan kartların arasından tekil olarak tek bir kart üzerindeki bir satır tamamen kapatılırsa "1. çinko" olur. İkinci satırı da tamamen kapattığınız taktirde "2.çinko" yapılmış olur. Geriye kalan sayıları da kapatabildiğiniz taktirde tombala ikramiyesini kazanırsınız. Aynı anda sizden başka tombala veya çinko yapabilen başka kullanıcılar da olduğu taktirde ödül paylaştırılır. 1. çinko: Kart üzerinde bulunan tek bir satırdaki 5 numaranın tamamlanması. 2. çinko: Kart üzerinde bulunan toplam iki satırdaki 10 numaranın tamamlanması. Tombala: Tombala kartındaki tüm numaraların tamamlanması. Tulum: Kullanıcının tek bir tombala kartı ile 1. çinko, 2. çinko ve Tombala yaptığı durum.

NASIL PARA YATIRABİLİRİM

Tombalam.com'da yeni bir hesap oluşturduktan sonra kredi kartınızla hesabınıza para yükleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Banka havalesi/EFT ile veya Cepbank kullanarak para yatırabilirsiniz minimum yatırım tutarı 50TL olmaktadır. Eğer ilk defa para yatırıyorsanız 1000 liraya kadar %100 bonus kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Canlı destek hattına ulaşabilirsiniz.

NEDEN TOMBALAM.COM

Tombalam.com kesintisiz hizmet vermektedir. Yani 24 saat boyunca dilediğiniz zaman sitemize girip canlı tombala oynayabilirsiniz. Tombalam.com'da düzenli olarak promosyonlar, hediyeler ve ikramiyeler kazanma şansınız mevcuttur ve Tombalam.com'da güvenilir bir şekilde canlı tombala oynamanız mümkün olmaktadır. Canlı tombala oyunu konusunda deneyimli ve profesyonel ekibimizle güvenlik konusunda gözünüz arkada kalmadan kazanç sağlama şansınız olmaktadır.


TOMBALAM.COM GÜVENLİ MİDİR?

Tombalam.com canlı tombala oyununda tombala kartı satın alırken veya hesabınıza sanal para yüklerken sitemizde bulunan mevcut SSL sertifikaları ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sitemizde bulunan 7/24 canlı destek ile aklınıza takılan soruların cevabını anında alabilir ve güvenli bir şekilde oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

NASIL ÜYE OLURUM?

Anasayfada bulunan "Üye Ol" butonuna tıklayıp gerekli bilgileri doldurarak sitemize üye olup hemen canlı tombala oynamaya başlayabilirsiniz.

NASIL OYNAMAYA BAŞLARIM

Sitemizde bulunan canlı tombala yazılımı ile bilgisayarınıza herhangi bir indirme ve kurulum işlemi yapmanıza gerek kalmadan hemen üye olarak canlı tombala oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.

NASIL PARA ÇEKEBİLİRİM

Minimum çekim yapabileceğiniz miktar 100TL’dir. Ancak kendi adınıza kayıtlı bir hesaba para çekimi yapabilirsiniz. Bir günde maksimum 2 adet para çekme talimatı verebilirsiniz. Hesabınıza para çekebilmek için, tombalam.com’a en az bir defa para yatırmış olmanız ve yatırım yaptığınız bakiyenin tamamı ile canlı tombala oyunu oynamış olmanız gerekir. Para çekimi için üyelik bilgilerinizi tamamının doğru olması gerekmektedir.

7/24 YATIRIM VE ÇEKİM İŞLEMİ

Tombalam.com'da yeni bir hesap oluşturduktan sonra kredi kartınızla hesabınıza para yükleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Banka havalesi/EFT ile veya Cepbank kullanarak para yatırabilirsiniz minimum yatırım tutarı 50TL olmaktadır. Eğer ilk defa para yatırıyorsanız 1000 liraya kadar %100 bonus kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Canlı destek hattına ulaşabilirsiniz. Fimamız gerek duyduğu durumlarda üyelerden kimlik bilgileri,adınıza kesilmiş fatura vs. isteme yetkisine sahiptir.

7/24 YATIRIM VE ÇEKİM İŞLEMİ

Tombalam.com'da yeni bir hesap oluşturduktan sonra kredi kartınızla hesabınıza para yükleyebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Banka havalesi/EFT ile veya Cepbank kullanarak para yatırabilirsiniz minimum yatırım tutarı 50TL olmaktadır. Eğer ilk defa para yatırıyorsanız 1000 liraya kadar %100 bonus kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi için Canlı destek hattına ulaşabilirsiniz. Fimamız gerek duyduğu durumlarda üyelerden kimlik bilgileri,adınıza kesilmiş fatura vs. isteme yetkisine sahiptir.