TOMBALAM.COM KiMDiR? NELER YAPAR?

Tombalam.com online şans oyunları sektöründe özellikle tombala oyununda 2014 yılından beri hizmet vermekte olan bir şirkettir. Tombalam.com şirketi Çuraçao lisansına sahip ve profesyonel, geniş ve alanında uzman bir kadro ile idare edilmektedir. Canlı tombala sektöründe profesyonel ve kesintisiz bir hizmet sağlayan firmamız ile canlı tombala oynamak artık çok daha zevkli olacak. Sitemizin barındığı kaliteli sunucular sayesinde canlı tombala oynama zevkiniz asla yarıda kalmayacak. Rekabet ve heyecan güvenli ve sorunsuz bir canlı tombala oynama sitesi olan tombalam.com’da üst düzeylere ulaşıyor. Günümüzde en çok kazandıran şans oyunlarından biri olan canlı tombala oyununu sitemizde hiçbir problem yaşamadan güvenle oynayabilmeniz için tüm ekibimizle hizmetinizdeyiz.

HEDİYE KART SİSTEMi

Tombalam.com belirli zamanlarda üyelere hediye kart bonusu yayınlamaktadır.Bu bonusu promosyonlar sayfamızdan takip edebilirsiniz.Hediye kart sisteminde her seansta almış olduğunuz 5 adet kart'a 2 adet kart Tombalam.com'dan size hediyedir.Daha geniş bilgi almak için promosyonlar sayfamıza göz atabilirsiniz

PROMOSYONLAR

NEDEN TOMBALAM.COM

3 yıldan beri bu işi yapan tombalam.com firması olarak sorunsuz, sıkıntısız, güvenilir, hızlı ve kesintisiz bir canlı tombala oynama deneyim yaşamanız için işinin ehli ve uzman kadromuz ile güvenilir tombala oynamanın keyfine varacaksınız. Tombalam firması olarak bütün bunların yanında sizlere geniş promosyon ve hediye kart sistemi de sunmaktayız.

Artık Çok Daha Zevkli

Tombalam.com ile canlı tombala oynayıp hem stres atmak hem de canlı tombala oyunu oynarken kazanç elde etmek mümkün olmaktadır. Sıradan bir canlı tombola oyunu ve canlı tombala oyununun dışında, Tombalam.com olarak sizlere birbirinden farklı bonus, hediye ve ikramiyeler kazanabilme şansı sunuyoruz. İnternet ortamının kullanıcılara sunduğu son derece geniş bir şans oyunları yelpazesinde en önemli noktalardan birisi de güvenli, hızlı, kesintisiz ve kazançlı hizmet verebilmektir. Bu noktada ise tombalam.com firması olarak canlı tombala oyna ve live tombala oyunlarında öncü bir yaklaşım sergilemekteyiz.

KULLANICI YORUMLARI